Špičákové prázdniny

3. července 2013 v 20:13 | Lagoo |  Deníček
Ghůlky, já vám něco řeknu. Tyhle prázdniny budou opravdu špičákové! Ostatně to jsou každé prázdniny, ale tyhle budou extra-špičákové!!! Proč? Sledujte můj prázdninový program!
Právě se nacházím od pátku s dědou na chatě (články píšu přes 3G síť). Zítra jedeme zpátky domů do Prahy (doma na mně čekají 39. Monsterky - Purrsephone a Meowlody) a v pátek jedeme s tátou, babičkou a strejdou na týden do Maďarska. Potom jedeme na víkend zpět na chatu a v neděli pro mně jede má BFF Verča. S ní pak odjíždíme k ní na chatu. Pak znovu do Maďarska. :) Potom přijedu do Prahy a hned jedeme s mamkou, tátou a babičkou na Mallorcu. :) Potom jedu ("sama") na soustředění s roztleskávačkami. A ještě pak budu nějaký týden s mamkou na chatě a půjdeme do kina na Univerzitu pro příšerky, ale to nějak vypouštím. ;)
Jaký máte prázdninový program vy? Budu ráda, když budete komentovat! Jo a přidala bych sem nějaký letní MH obrázek, ale přes mobil mi nejdou do galerie nahrávat obrázky, jen se mi nějakým zázrakem povedlo sem přidat svojí ikonku. :)
No nic, tak pp a komentujte!
Vaše Lagoo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem ráda, že jsi tu byla. A ještě radši budu, když se sem ještě někdy vrátíš! Přeji špičákový den!
- Lagoo :) ♥♡♥