Září 2013

Vše jednou končí, ale i začíná

9. září 2013 v 16:41 | Gorgeous Ghoul |  Deníček
Ahojky, je mi to líto, ale musím zde skončit. :( A neukecáte mě, abych tu zůstala. Ne, prostě to nejde. Ale nevěšte hlavu - nadále budu zde:
Bude to blog o MH, EAH, Bratzillaz a i můj deníček zároveň, takže nemusím mít bambilion blogů jako mám teď. Takže AFFska prosím, změňte si mě, ano? :) Děkuji. Doufám, že na tamten blog budete chodit rády jako na tento.
Naposledy vaše GG (jsem líná psát celou přezdívku XD)
Tak na novém blogu PAPÁ :)))

4 nové budoucí panenky

4. září 2013 v 15:49 | Gorgeous Ghoul |  Novinky
Na internetu se objevily fotky nových budoucích panenek. Nové charaktery to sice nebudou, ale i tak to stojí za to! Ta Jinafirka je nádherná, později (až se dostane na trh) o ní budu dost uvažovat! :) Ale teď už k obrázkům!
Frankie a Venus v kolekci Ghoul Spirit:

Směska novinek

1. září 2013 v 18:58 | Gorgeous Ghoul |  Deníček
Zdravím všechny, co se zde právě nachází! :)
Takže, zítra do školy, co? Doufám, že nepropadáte do depresí! XD Musíte vykročit pravou nohou, abyste si noý školní rok bezvadně užily! ;) A teď zamiřme do mého světa!
Zlata moje, už se naplnila chvíle mého sběratelského života! Mám čtyřicátou monsterku a je to Clawdeen Wolf Roller Maze. Před pár dny jsem ji sehnala v Maďarsku, články jsem psala odtamtud. Je fakticky nádherná, hezčí než v krabici. Zde foto:
A moje kráska ještě celá:
Tak toť moje vzácná "čtyřicátnice" a teď ještě něco. :)
Jak se vám líbí nový vzhled blogu? Made in Hungary (Maďarsko). :D Takže doufám, že jste si ho aspoň trošku oblíbily. Sice není úplně úžasný, ale tak nevadí no, aspoň mě. :) A prázdniny byly super. kdo nečetl na začátku blogu můj plán na prázdniny, zde je to, co jsem zažila:
Několikrát chata
3x Maďarsko
1x BFFina chata
1x Mallorca
1x FCC Cheer Camp
Několikrát domov
Tak zatím pp :3
Jsem ráda, že jsi tu byla. A ještě radši budu, když se sem ještě někdy vrátíš! Přeji špičákový den!
- Lagoo :) ♥♡♥